DIAMOND BL X-TREME

DIAMOND BL X-TREME aizsargžalūzijas ir īpaši izstrādātas, lai nodrošinātu augstu ballistisko aizsardzību ēkā saskaņā ar Eiropas standartu EN 1522 un sertificētu vēja slodzes pretestības 5. KLASI saskaņā ar UNE-EN 12424.

Šo žalūziju modeli var uzstādīt arī šaurās vietās, nodrošinot ložu necaurlaidīgu FB6-S sertificētu aizsardzību.

Turklāt šis rullo slēģi pasargās Jūs no ielaušanās un zādzībām, piedāvājot sertificētu CLASS 6 (RC 6) aizsardzību atbilstoši EN 1627 pretuzlaušanas Eiropas standartam.

Collbaix inženierzinātņu un ražošanas savienība izstrādājot modeli DIAMOND BL X-TREME ar tādiem materiāliem kā tērauds, ballistiskie sakausējumi un ekstrudētais alumīnijs, ir padarījuši tās par vienām no drošākajām un necaurlaidīgākajām durvīm pasaulē!

Augstas drošības rullo žalūzijas atbilst pretuzlaušanas drošam sertifikātam EN 1627 (RC3, RC4, RC5 un RC6) un ballistiskās aisardzības standartu EN 1522 (FB4 un FB6).

Atvēršanas ātrums 0,2 m/s (aptuveni).

Visas telpas tiek aizsargātas vien dažu sekunžu laikā.

Augstas drošības aizsargžalūzijas jūsu mājām, īpašumiem, bunkuram vai citām drošības vietām, kuras var darbināt, izmantojot Jūsu izvēlētas drošības sistēmas, ņemot vērā iespēju tās integrēt ar jebkuru elektronisku ierīci.

Plašāku informāciju apskatiet šeit