RENSON Linius nepārtrauktas ventilācijas restes elpojoša ārējā apdare instalācijām vai ēkai

Nepārtrauktas ventilācijas restes nodrošina vizuālu aizsardzību instalācijām un aizsargā fasādes no lietus, kaitēkļiem, putniem vai trokšņiem. Tajā pašā laikā tās ļauj gaisam plūst cauri. Nepārtraukta skaņu absorbējošās restes sistēma, kas aprīkota ar akustiskām lamelēm, ir ideāli piemērota trokšņainu instalāciju aizsardzībai. RENSON Linus nepārtrauktās restes sistēma ir pārbaudīts produkts fasāžu celtniecības firmu un arhitektu vidū. Šīs restes piedāvā daudz iespēju fasāžu vai instalāciju estētiskam un funkcionālam apšuvumam.

Ventilējama siena: Atkarībā no attāluma starp restem lamelēm un  to veida gaisa plūsmu var pielāgot jūsu projekta vajadzībām.

Ātra un droša uzstādīšana: Sistēma sastāv no nesošās konstrukcijas, kurā alumīnija restes ir piestiprinātas, izmantojot unikālu klikšķu sistēmu.

Augsts ūdens atgrūšanas līmenis: Renson piedāvā arī produktus, kas ir piemēroti instalācijām, kurām nepieciešama augsta ūdens atgrūšanas pakāpe (A klase).

Plašs risinājumu klāsts: Rensons piedāvā milzīgu risinājumu klāstu attiecībā uz gaisa plūsmu, akustiku un estētiku. Ir iespējams izveidot pat izliektas žalūzijas.

RENSON ventilācija žalūziju atlasītājs ar lietotājam draudzīgu filtru un aprēķinu moduli, palīdzēs jums izvēlēties pareizās žalūzijas no mūsu plašā modeļu klāsta.

Atrodiet jums piemērotākās žalūzijas šeit: https://www.renson.eu/gd-gb/producten?s=Continuous-louvre-system