RENSON ventilācijas restes

RENSON ventilācijas restes var tikt izmantotas visu veidu ēkās, sākot no tehniskajām kajītēm un slimnīcām, beidzot ar rūpnīcu ēkām. Restes nodrošina svaiga gaisa iekļūšanu no ārpuses un karsta vai piesārņota gaisa izvadi. Restes tiek plaši izmantotas dzīvojamo māju sektorā kā apdare tvaika nosūcēja skapim, ventilācijas skapim vai mājas gaisa nosūces ventilatoram.

Restes piedāvā lielu pievienoto vērtību kā ventilācijas dzesēšana (nakts dzesēšanu), lai izvairītos no ēkas pārkaršanas. Tas nozīmē, ka tās ir svarīgais ēku funkcionēšanai un izmantojamībai.

Kura no restēm Jums ir, piemērota?

Pastāv vairāki restes modeļi/veidi. Jūsu izvēlētā uzstādīšanas metode, kā arī gaisa caurlaidības un ūdensnecaurlaidības līmeņi ir tikai daži no faktoriem, kas noteiks jūsu restes izvēli. RENSON piedāvā arī risinājumus, ja jums ir īpašas prasības, piemēram, pretestība pret ielaušanos vai trokšņu absorbcija. RENSON ventilācija restes atlasītājs ar lietotājam draudzīgu filtru un aprēķinu moduli, palīdzēs jums izvēlēties pareizās žalūzijas no mūsu plašā modeļu klāsta.

Atrodiet jums piemērotākās žalūzijas šeit: https://www.renson.eu/gd-gb/producten?s=Continuous-louvre-system