Horizontāls dizains – RENSON Linius

Fasādes sistēmu Linius var izmantot, lai fasādes vai fasādes komponentus savienotu vienā, pārdomātā veselumā ar izteiktu horizontālu akcentu.

Ar vienādiem profiliem var pārklāt arī vārtus un durvis. Tādā veidā jūs iegūstat vienotu dizainu ar pārējo fasādi.

Fasādes sistēma sastāv no atsevišķiem alumīnija profiliem, kas ir pieejami dažādās versijās. Atkarībā no pielietojuma jūs varat izvēlēties starp pilnībā slēgtām vai ventilējamām sistēmām.

Pārdomāts un daudzfunkcionāls rezultāts

Linius ir ne tikai pareizais produkts jūsu fasādes apšuvuma dizainam: profili ir lieliski piemēroti arī iekšējo sienu akcentēšanai.

Ar Linius varat būt pārliecināti par vienu lietu: Jūs iegūstat horizontālu fasādes apšuvumu, kas visādā ziņā atbilst jūsu gaumei. Pārdomāts dizains, ko rada profilu stiprinājumi, kas pilnībā un nemanāmi slēpti.

Ventilējama siena: Atkarībā no attāluma starp restem lamelēm un  to veida gaisa plūsmu var pielāgot jūsu projekta vajadzībām.

Ātra un droša uzstādīšana: Sistēma sastāv no nesošās konstrukcijas, kurā alumīnija restes ir piestiprinātas, izmantojot unikālu klikšķu sistēmu.

Augsts ūdens atgrūšanas līmenis: Renson piedāvā arī produktus, kas ir piemēroti instalācijām, kurām nepieciešama augsta ūdens atgrūšanas pakāpe (A klase).

Plašs risinājumu klāsts: Rensons piedāvā milzīgu risinājumu klāstu attiecībā uz gaisa plūsmu, akustiku un estētiku. Ir iespējams izveidot pat izliektas žalūzijas.