Apraksts

Horizontāls dizains (RENSON Linius)

Fasādes apšuvums lielā mērā nosaka jūsu projekta estētiskos un ilgtspējīgos panākumus. Rensons attista Linius, lai izstrādātu globālu risinājumu alumīnija apšuvumam, kam raksturīga nevainojama kvalitāte, funkcionalitāte un izturība. Tas padara Linius par populāru produktu fasāžu celtniekiem un arhitektiem, jo tas piedāvā bezgalīgas iespējas un estētikas pievienotā vērtība ir nekļūdīga.

Gluds un daudzfunkcionāls rezultāts

Linius ir ne tikai pareizais produkts (jūsu uzturēšanai draudzīgajam) jūsu fasādes apšuvuma dizainam: profili ir lieliski piemēroti arī iekšējo sienu akcentēšanai vai durvju, augšpus un paceļamām garāžu durvīm un sekciju durvīm, kas saplūst un ir neredzamas, apdarei. fasādes kopējā tēlā.

Ar Linius jūs esat pārliecināts par vienu lietu: ar Linius jūs iegūstat horizontālu fasādes apšuvumu, kas visādā ziņā atbilst jūsu gaumei. Apledojumi uz kūkas: gluds dizains ir pilnībā pabeigts, jo profilu stiprinājums ir pilnībā un nemanāmi slēpts.

Fasādes horizontālais apšuvums: izdarīt pareizo izvēli

Fasādes horizontālajam apšuvumam izvēlieties speciālistus: Renson ir pieredze, produkti un pakalpojumi, lai jūsu jaunāis būvniecības vai renovācijas projekts būtu veiksmīgs. Vai jūs zinājāt, ka tiem, kas dod priekšroku vertikālās apšuvuma dizainam, mums ar Linarte ir otra prestiža līnija fasāžu apšuvumā? Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai izvēlētos pareizo materiālu.

Priekšrocības

Ventilējama siena: Atkarībā no attāluma starp restem lamelēm un  to veida gaisa plūsmu var pielāgot jūsu projekta vajadzībām.

Ātra un droša uzstādīšana: Sistēma sastāv no nesošās konstrukcijas, kurā alumīnija restes ir piestiprinātas, izmantojot unikālu klikšķu sistēmu.

Augsts ūdens atgrūšanas līmenis: Renson piedāvā arī produktus, kas ir piemēroti instalācijām, kurām nepieciešama augsta ūdens atgrūšanas pakāpe (A klase).

Plašs risinājumu klāsts: Rensons piedāvā milzīgu risinājumu klāstu attiecībā uz gaisa plūsmu, akustiku un estētiku. Ir iespējams izveidot pat izliektas žalūzijas.

Video