Vertikālais dizains Linarte fasādes apšuvums

Linarte garantē izturību, krāsu noturību un ērtu apkopi. Bet, protams, vispirms fasādi, kas izstaro jūsu gaumi un personību!

Linarte fasādes apdare piešķirs jūsu mājoklim unikālu pieskaņu. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes materiālus, mūsdienīgu dizainu un izturību. Pieejama neierobežotu versiju un krāsu apdares izvēle. Pievienojot LED gaismas diodes un koka profilus, Jūs varat izveidot vēlamo rezultātu, pēc savas gaumes un ieskatiem.

Renson Linarte, lai apģērbtu jūsu sienu

Vai zinājāt, ka mūsu fasādes apšuvums ir lieliski piemērots arī iekšējām sienām? Tas nemanāmi sajaucas kā iekštelpās, tā arī ārā, tādējādi paplašinot telpas sajūtu.

Ar apdari iespējams apšūt arī garāžas vārtus vai ārdurvis – vienots dizains visapkārt!

Linarte kā izsmalcināta stila iezīme jūsu mājām.

Pilnībā personalizējiet

Linarte sniedz nebeidzami daudz iespēju personalizēt ēkas sienu vai papildināt to ar dažādiem elementiem. Pateicoties tās dizaina elastībai, to var papildināt ar logotipu vai mājas numuru, ārējās elektrības kontaktligzdām, dārza krāniem un pastkastīti.

LED apgaismojuma vai koka elementu papildinājumi piešķirs ēkai eleganci un unikalitāti.

Turklāt profili ir nemanāmi un ar visaugstāko efektivitāti uzstādīti, izmantojot skavas uz horizontālās atbalsta struktūras. Tas ne tikai novērš izkropļojumus termiskās izplešanās dēļ, bet arī ļauj profilus izmantot kā izliektu sienu apdari.

Jūsu projekta fasādes apdare?

Vai vēlaties izrotāt jūsu jaunbūves vai renovācijas projekta ārējo fasādi un / vai iekšpusi? Vai jau sen meklējat šo unikālo, personīgo pieskārienu? Vai vēlaties uzzināt vairāk par visām fasādes apšuvuma iespējām? Tad noteikti sazinieties ar mums!

Linarte Block 16

Linarte bloka formas alumīnija profila pamatversija ir 16 mm dziļa. Šis ierobežotais dziļums rada smalku vertikālu līniju spēli ar ierobežotu reljefu un minimālistisku izskatu.

Linarte Block 30

Bloku formas Linarte profils ar 30 mm dziļumu veido spēcīgu vertikālu līniju rakstu. Tas nodrošina pārsteidzošus ēnu efektus, kas atdzīvina fasādi. Šos dziļo bloku profilus var kombinēt ar koka vai LED moduļu ieliktņiem.

Linarte Even 30

Rievu formas Even profils, kura dziļums ir 30 mm, nodrošina visciešāko Linarte rezultātu un maksimāli izceļ fasādes vertikālās līnijas. Šos profilus var kombinēt arī ar koka vai LED moduļu ieliktņiem.

Linarte Cone

Jaunums!  Ierastos taisnstūra alumīnija profilus nomaina izliektas, “konusa” formas! Tā sniedz vēl vairāk radošu iespēju izpausties ar vertikālo fasādes apdari, tostarp visdažādākajiem arhitektūras stiliem un renovācijām. Lai panāktu bezšuvju stūra apdari, varat izmantot gan ārējā stūra profilu, gan iekšējā stūra profilu. Arī šie profili papildināmi ar LED vai koka sloksnēm.

Linarte Random

Block vai Even, visus Linarte profilus var apvienot. Ļaujiet savam radošumam izpausties, izveidojiet unikālu ēnu un gaismas spēli un kombinējiet elementus pēc sirds patikas, lai piešķirtu fasādei savu personību.

Koka vai LED sloksnes var iestrādāt gan 30 mm dziļajās Block apdarēs, gan Even profilos.

Šie pildījumi ir pieejami dažādos garumos, un tos var integrēt jebkurā fasādes vietā: nejauši, cieši līnijā vai atkārtoti. Tas sniedz jums bezgalīgas iespējas piešķirt jūsu fasādei personalizētu apdari. Jūs varat integrēt logotipus vai māju numurus (kokā).