Apraksts

Vertikālais dizains (RENSON Linarte)

Linarte garantē izturību, krāsu noturību un ērtu apkopi. Bet, protams, vispirms jūs vēlaties fasādi, kas izstaro jūsu gaumi un personību.

Tas ir pilnīgi iespējams: vienkārši izvēlieties starp diviem profiliem – Linarte Even vai Linarte Block – un nosakiet RAL krāsu. Block līstes ir pieejamas arī divos dziļumos (16 mm un 33 mm), nodrošinot vēl vairāk kombinācijas iespēju. Visbeidzot, koka sloksnes vai gaismas diodes var iebūvēt gan 33 mm dziļajā blokā, gan pat profilā. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties klasisku, modernu vai mūsdienīgu rezultātu, Renson Linarte garantēs “fasādi”.

Rensons Linarte, lai ģērbtu jūsu sienu

Sienu apšuvums vainago jūsu māju gan no iekšpuses, gan no ārpuses. Dodiet sev vairāk laika pievērsties kvalitātei un ilgtspējībai.

Rensons Linarte dizaineru fasāžu apšuvumam rada jaunu dimensiju: tīras, minimālistiskas un vertikālas līnijas garantē mūsdienīgu izskatu, bet alumīnija profili – gaiši, tomēr izturīgi – ir bezgalīgi pielāgojami un tos var apvienot vienu ar otru.

Pilnībā personalizējiet

Linarte arī ļauj fasādi pilnībā pielāgot. Pateicoties elastībai, to var integrēt ar daudzām lietām, ieskaitot logotipus un mājas numurus kokā, ārējās elektrības kontaktligzdas, krānus un pastkastītes. Tas viss ir iespējams, dizainam nezaudējot raksturu.

Turklāt profili ir nemanāmi un ar visaugstāko efektivitāti uzstādīti, izmantojot skavas uz horizontālās atbalsta struktūras. Tas ne tikai novērš izkropļojumus termiskās izplešanās dēļ, bet arī ļauj profilus izmantot kā izliektu sienu apdari.

Jūsu projekta fasādes apdare?

Vai vēlaties izrotāt jūsu jaunbūves vai renovācijas projekta ārējo fasādi un / vai iekšpusi? Vai jūs meklējat šo unikālo, personīgo pieskārienu? Vai vēlaties uzzināt vairāk par visām fasādes apšuvuma iespējām? Tad noteikti sazinieties ar mums.

Katalogs

Video