ELEGANCY

Tarasola Elegancy ir stilīga auduma terases jumta seguma sistēma, kas apvieno vienkāršību un greznību. Pateicoties modernajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, kas ieviesti tās struktūrā, tas ir vienkāršs un praktisks risinājums, kas pieskaņojas lielākajai daļai arhitektūras stilu. Alumīnija konstrukcija ir aprīkota ar izvelkamo trīsslāņu TechProtect auduma jumta segumu, kas ir ūdensizturīgs, ugunsizturīgs, UV izturīgs un ilglietojams. Ievilktais audums ir pārklāts un aizsargāts ar alumīnija vizieri.
Tarasola Elegancy var izturēt skarbus laika apstākļus, tostarp stipru vēju līdz pat 120 km/h. Lietus ūdens tiek novadīts caur integrētu noteku sistēmu, kas ir paslēpta balstos. To var uzlabot ar plašu aksesuāru klāstu, piemēram, integrētu LED apgaismojumu, bīdāmām stikla sienām un rullo žalūzijām, kas pasargās jūs no vēja, lietus un spēcīgas saules gaismas. Tas ļauj pilnībā izbaudīt savu terasi no agra pavasara līdz vēlam rudenim.
Pieejami arī papildu aksesuāri, kas ļauj baudīt savu terasi, dārzu vai restorāna terasi gandrīz visu gadu. Tas būs centrālais punkts atpūtai, ballītēm un ģimenes vakariņām.

  • Tehniski aizsargājošs audums
  • Automātiska vadība
  • Moduļu sistēma
  • Izturīgs pret vēju, 120 km/h.
  • Cieta, alumīnija konstrukcija

Krāsu izvēli varat apskatīt šeit